Мінсоцполітики пропонує надавати роботодавцям дотації за працевлаштування жінок, які виходять з декрету

Міністерство соціальної політики пропонує надавати роботодавцям дотації за працевлаштування жінок, які виходять з декретної відпустки і не можуть знайти роботу. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Ми пропонуємо надавати роботодавцям дотації за працевлаштування жінок, які виходять з декретної відпустки і не можуть знайти роботу. Це механізм, який прискорить працевлаштування матерів", - сказала міністр соціальної політики Наталія Королевська.

Крім того, в пакет ініціатив входить пропозицію надавати матері ваучер на безкоштовне навчання, перепідготовку або підвищення кваліфікації при трирічної відпустки по догляду за дитиною.

Також Мінсоцполітики пропонує дозволити матерям з маленькими дітьми брати 1 рік з 3-річною відпустки по догляду за дитиною в будь-який час до досягнення нею 8 - річного віку і надавати лікарняний чоловікові на перші тижні після народження дитини для допомоги дружині.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся