Мінсоцполітики ініціює розробку концепції соціального розвитку України на 2013-2023 рр

Понеділок 28 січня 2013 19:26

При Міністерстві соціальної політики створено науково-експертну раду з підготовки проекту концепції соціального розвитку на 2013-2023 рр. До неї увійшли міністр соціальної політики України Наталія Королевська, директор ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України", академік НАН України Валерій Геєць, президент Центру економічного розвитку, член-кореспондент Академії технологічних наук України Олександр Пасхавер та інші, повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

Як повідомила міністр, науково-експертна рада має у стислі строки створити проект концепції соціального розвитку на 2013-2023 рр. "Ми створили при Мінсоцполітики науково-експертну раду з найбільш авторитетних представників наукових та експертних кіл, наших соціальних партнерів, щоб системно та виважено, але у досить стислий термін підготувати Проект Концепції соціального розвитку держави на 2013-2023 рр.", - сказала вона.

Як пояснила міністр, серед основних пріоритетів - скорочення рівня бідності, забезпечення ефективної зайнятості населення та підвищення оплати праці, а також удосконалення системи пенсійного забезпечення та соціального захисту. За її словами, спільно розроблений проект буде обговорено з іншими міністерствами, профспілками, громадськістю та винесено на розгляд Кабінету міністрів.

"Характерно, що цього року експерти Всесвітнього економічного форуму в Давосі головною загрозою десятиріччя назвали соціальну нерівність - збільшення "розриву" в доходах між багатими і бідними. Без стратегічного розуміння і орієнтирів соціального розвитку державна політика будуватися не може. Як кажуть: "Якщо не знаєш, куди йдеш - можна дуже здивуватися, куди ж ти прийшов", - сказала вона. 

Читайте також: Мінсоцполітики має намір створити відділ контролю "соціальної справедливості", - Королевська

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся