Мінсім"ї відпрацьовує з Мінфіном та Мінекономіки механізми залучення коштів інвесторів для реконструкції НСК "Олімпійський", - Ю.Павленко.

Вівторок 25 серпня 2009 11:03
Міністерство у справах сім"ї, молоді та спорту відпрацьовує разом з Міністерством фінансів та Міністерством економіки механізми залучення коштів інвесторів для реконструкції НСК "Олімпійський. Про це сьогодні повідомив журналістам міністр у справах сім"ї, молоді та спорту Юрій Павленко, передає кореспондент РБК-Україна. "Ми готуємо проекти рішень разом з Міністерством фінансів та Міністерством економіки, відпрацьовуємо механізми, як залучити недержавні кошти, кошти інвесторів уже сьогодні на етапі будівництва. Сьогодні, можливо, не найкращій час для бізнесу. Інвестиції невеликі, але через два роки ми прогнозуємо, що ціна 1 кв. м VIP-зони, яка буде передбачена на продаж, буде в декілька разів вища, ніж сьогодні", - наголосив він. Міністр зазначив, що зараз розробляється бізнес-план НСК, згідно з яким, стадіон не повинен бути збитковим для держави.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся