ru ua

Мінрегіон: Збитки галузі ЖКГ з початку 2012 р. склали 2,5 млрд грн

З початку 2012 р. збитки галузі житлово-комунального господарства (ЖКГ) склали 2,5 млрд грн, з яких збитки сфери теплоенергетики склали 1,7 млрд грн. Про це на сьогоднішній селекторній нараді з керівництвом українських областей заявив перший заступник міністра регіонального розвитку, житлово-комунального господарства і будівництва Олександр Аліпов, передає кореспондент РБК-Україна.

"Збитки галузі ЖКГ з початку року склали 2,5 млрд грн. Найбільше збитків отримала комунальна теплоенергетика - 1млрд 700 млн грн. І близько 700 млн грн. - це вже каналізаційне господарство", - заявив перший заступник міністра.

За його словами, найбільше збитків має Донецька область - 432 млн грн., Дніпропетровська - 293 млн грн., Луганська - 247 млн ​​грн., Харків - 175 млн грн. і АР Крим - 187 млн ​​грн.

Раніше директор департаменту економіки систем життєзабезпечення Минрегиона Світлана Старцева повідомляла про те, що з початку року в сфері ЖКГ спостерігається більше 2 млрд збитків і зростання дебіторсько-кредиторської заборгованості.