ru ua

Мінрегіон пропонує виділити 40 млн грн на Бортницьку станції аерації

Мінрегіон погодив проект постанови Кабінету міністрів України "Про виділення коштів для здійснення у 2013 році невідкладних природоохоронних заходів з реконструкції споруд І черги Бортницької станції аерації в м. Києві". 

Мінрегіон погодив проект постанови Кабінету міністрів України "Про виділення коштів для здійснення у 2013 році невідкладних природоохоронних заходів з реконструкції споруд І черги Бортницької станції аерації в м. Києві". Про це повідомляє прес-служба міністерства з посиланням на міністра Генадія Темника.

"10 мільйонів гривень пропонується виділити на реконструкцію споруд першої черги Бортницької станції аерації. Мова йде про насосну станцію першого підйому. 30 млн грн - на реконструкцію дамб мулових полів № 1 і № 2", - сказав міністр.

По темі: Кабмін може виділити кошти Бортницькій станції аерації з екологічного фонду

Бортницька станція аерації - це комплекс інженерних споруд, обладнання та комунікацій, призначений для повної біологічної очистки стічних вод Києва та обробки затриманих забруднень. На станції проходять очистку всі побутові стічні води, а також стоки промислових підприємств після попередньої їх очистки на самих підприємствах.

Раніше голова КМДА Олександр Попов заявляв, що на реконструкцію Бортницької станції аерації необхідно близько 1 млрд дол На думку прем'єр-міністра України Миколи Азарова, на реконструкцію Бортницької станції аерації потрібно кілька років і близько 100 млн грн. Чиновники в КМДА також заявляли, що київській владі необхідно 16 млн грн на заміну обладнання на Бортницькій станції аерації.