Міносвіти рекомендує виховувати дошкільнят на основі народних традицій

НовиниСуспільство    21.10.2016 - 22:18
Фото: голова Міносвіти Лілія Гриневич
Фото: голова Міносвіти Лілія Гриневич

Міносвіти рекомендує відповідний перелік

Міністерство освіти і науки України рекомендувало керівникам дошкільних навчальних закладів перелік народних традицій, свят та обрядів для використання в роботі з дітьми дошкільного віку. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Міністерство рекомендує у дошкільному навчальному закладі проводити народні свята та окремі обряди відповідно до календарної сезонності. Зокрема, восени – Покрови, свято врожаю; взимку – Святого Миколая, Різдвяні свята, Стрітення; навесні – Великодні свята та різноманітні веснянки; влітку – зелені свята, Івана Купала, обжинки, Спаса тощо", - зазначається в повідомленні.

При цьому в документі наголошується, що педагогічний колектив може самостійно визначати тематику таких свят, узгодивши її з батьками дошкільнят.

"У Міністерстві впевнені, що систематичне проведення з вихованцями дошкільних навчальних закладів різноманітної за змістом освітньої роботи щодо народних свят, традицій та мовної культури позитивно позначиться на розвитку пізнавальної, соціально-моральної, художньо-естетичної сфер дитячої особистості та її креативності", - підкреслюється в повідомленні.

Нагадаємо, співробітників Міністерства освіти і науки України зобов'язали при виконанні службових обов'язків розмовляти тільки українською мовою, оскільки люди часто скаржаться на те, що чиновники не переходять на державну мову.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся