Міносвіти рекомендує виховувати дошкільнят на основі народних традицій

НовиниСуспільство    21.10.2016 - 22:18
Фото: голова Міносвіти Лілія Гриневич
Фото: голова Міносвіти Лілія Гриневич

Міносвіти рекомендує відповідний перелік

Міністерство освіти і науки України рекомендувало керівникам дошкільних навчальних закладів перелік народних традицій, свят та обрядів для використання в роботі з дітьми дошкільного віку. Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Міністерство рекомендує у дошкільному навчальному закладі проводити народні свята та окремі обряди відповідно до календарної сезонності. Зокрема, восени – Покрови, свято врожаю; взимку – Святого Миколая, Різдвяні свята, Стрітення; навесні – Великодні свята та різноманітні веснянки; влітку – зелені свята, Івана Купала, обжинки, Спаса тощо", - зазначається в повідомленні.

При цьому в документі наголошується, що педагогічний колектив може самостійно визначати тематику таких свят, узгодивши її з батьками дошкільнят.

"У Міністерстві впевнені, що систематичне проведення з вихованцями дошкільних навчальних закладів різноманітної за змістом освітньої роботи щодо народних свят, традицій та мовної культури позитивно позначиться на розвитку пізнавальної, соціально-моральної, художньо-естетичної сфер дитячої особистості та її креативності", - підкреслюється в повідомленні.

Нагадаємо, співробітників Міністерства освіти і науки України зобов'язали при виконанні службових обов'язків розмовляти тільки українською мовою, оскільки люди часто скаржаться на те, що чиновники не переходять на державну мову.

On Top