В Міноборони надано чинності 50 нормативно-правовим документам НАТО, - Полторак

В Міноборони надано чинності 50 нормативно-правовим документам НАТО, - Полторак
Фото: Степан Полторак

Ключові проекти, які опрацьовує рада реформ при Міноборони, належать до галузі логістики

На підставі 102 стандартів НАТО в Міністерстві оборони України вже надано чинність 50 нормативно-правовим документам НАТО. Про це заявив міністр оборони України, генерал-полковник Степан Полторак в інтерв'ю газеті "Урядовий кур'єр".

"Ключові проекти, які опрацьовує рада реформ при Міноборони, належать до галузі логістики. Нова її система формуватиметься з урахуванням аналізу нинішньої системи і міжнародного досвіду. Зокрема, на підставі 102 стандартів НАТО в Міністерстві оборони України вже надано чинність 50 нормативно-правовим документам НАТО", - повідомив Полторак.

Окрім того, за його словами, реформування міністерства та Генштабу як органів військового управління покликане насамперед усунути дублювання функцій, внаслідок чого було оптимізовано організаційно-штатну структуру.

"Створено кадровий резерв - це майже 1,5 тис. осіб із числа учасників АТО. Запроваджено системні перевірки на поліграфі всіх керівників структурних підрозділів Міноборони та Генштабу", - додав міністр оборони.

Нагадаємо, Полторак доручив повернути Міністерству оборони незаконно вилучену нерухомість.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся