Міноборони планує землю, яку не використовує, продавати на публічних аукціонах

НовиниЕкономіка    27.12.2012 - 17:37

Сьогодні готуються документи, спрямовані на те, щоб майно Збройних сил України, в першу чергу земля, яка не використовується, продавалася на публічних аукціонах, а виручені гроші цільовим чином спрямовувалися на будівництво та закупівлю житла для військовослужбовців, в першу чергу відомчого. Про це повідомив міністр оборони України Павло Лебедєв під час зустрічі з керівним складом Севастопольського гарнізону, повідомляє прес-служба Міноборони.

"Ми з вами були свідками того як протягом 2005-2010 рр.. Севастопольська земля переходила у власність невідомих людей. Городяни, і в першу чергу військовослужбовці гарнізону, не мали можливість отримати квартири і земельні ділянки. Упевнений, що реалізація цієї програми дозволить в короткий час вирішити житлову проблему у Збройних силах України", - підкреслив міністр.

Також Лебедєв зазначив, що в першу чергу серед низки соціальних аспектів керівництво Міністерства оборони України визначає грошове забезпечення, "і це вже відчутно". "Сьогодні Міністерство оборони України вирішує завдання по збільшенню грошового забезпечення військовослужбовців інших видів і родів військ", - повідомив Лебедєв. За його словами, ці програмні заходи триватимуть і надалі.

Нагадаємо, що в 2012 р. керівництво країни підвищило грошове забезпечення в 2 рази військовим морякам, льотчикам, військовослужбовцям, які проходять службу в високомобільних десантних військах.

Читайте також: Міноборони провело інвентаризацію всього майна, наявного у армії, - Кабаненко

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top