ru ua

Міністерство інфраструктури підписало три галузеві угоди

Міністерство інфраструктури України (Мінінфраструктури) сьогодні підписало три галузеві угоди. Про це повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

Галузеву угоду у сфері туризму України вперше укладено сьогодні, 18 жовтня 2013 р. Документ підписали міністр інфраструктури України Володимир Козак, голова всеукраїнської профспілки працівників туристичної галузі, санаторно-курортної сфери та готельного господарства Дарія Галаніна і президент всеукраїнської федерації роботодавців у сфері туризму України Павло Цируль.

Угодою встановлено засади соціального діалогу та положення, які є мінімальними гарантіями при укладанні колективних договорів у туристично-курортній сфері.

Мінінфраструктури та професійна спілка працівників зв'язку України визначили сферу соціальних зобов'язань, зокрема перед поштовиками, у новій галузевій угоді на 2013-2015 рр. Документ підписано сьогодні, 18 жовтня, міністром інфраструктури Володимиром Козаком та головою профспілки працівників зв'язку України Миколою Стародубом.

Цією угодою визначено напрямки соціально-економічного розвитку галузі поштового зв'язку, закріплено положення щодо мінімальних соціальних гарантій, компенсацій, пільг у сфері праці та зайнятості, трудових відносин, умов і охорони праці, зростання фондів оплати праці, встановлено міжпосадові співвідношення в оплаті праці та інше.

Упродовж наступних трьох років соціальні, професійні та трудові гарантії працівників авіаційного транспорту визначатимуться відповідно до нової галузевої угоди. Між міністерством інфраструктури, Фондом державного майна, федерацією роботодавців транспорту України та профспілками працівників цивільної авіації України сьогодні, 18 жовтня, підписано галузеву угоду у сфері авіаційного транспорту на 2013-2015 рр.

Угода слугуватиме основою для розроблення та укладання нових колективних договорів на авіатранспортних підприємствах. Діючі колективні договори рекомендовано доповнити передбаченими в угоді положеннями протягом місяця. Норми підписаного документу також є обов'язковими і для навчальних закладів, що мають повітряні судна та здійснюють підготовку авіаційного персоналу.