У Мінінфраструктури розповіли подробиці про катастрофу українського літака в Африці

НовиниНадзвичайні події    29.07.2017 - 17:49
Фото: літак Ан-74 (Юрій Лавренюк Facebook)
Фото: літак Ан-74 (Юрій Лавренюк Facebook)

Падіння літака трапилося сьогодні, 29 липня, на острові Сан-Томе і Припсипи в Центральній Африці

Заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк розповів про обставини падіння українського вантажного літака Ан-74 в Центральній Африці. Про це повідомляє "Громадське радіо".

"До одного з двигунів літака перебував під час зльоту і розгону на злітній смузі, потрапила зграя птахів. Екіпаж прийняв рішення припинити зліт. Проте утримати літак на злітно-посадковій смузі не вдалося. Літак вилетів за межі злітно-посадочної смуги і розбився", - повідомив Юрій Лавренюк.

За словами заступника міністра, всі шість членів екіпажу живі. Четверо з постраждалих отримали легкі тілесні ушкодження і були доставлені в лікарню для надання першої медичної після чого повернулися в готель.

Однак місцеві органи поліції прийняли рішення повернути їх в госпіталь для взяття аналізів на алко - та нарковмісні речовини.

"Екіпаж не вимагає будь-якого додаткового лікування. Травм, які можуть загрожувати життю і здоров'ю членів екіпажу немає. Зараз їх стан задовільний. Після взяття анналів на алко - та нарковмісні речовини члени екіпажу повернуться в готель. Далі буде вирішуватися питання про доставку їх в Україну", - заявив заступник міністра інфраструктури.

Зараз вирішується питання про відправку на місце події представників українського бюро розслідувань авіаційних для встановлення більш детальних обставин падіння самольоту.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сьогодні, 29 липня, на острові Сан-Томе і Припсипи в Центральній Африці при зльоті розбився український вантажний літак Ан-74.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top