Мінфін підняв ставку за доларовими ОВДП
Фото: Міністерство фінансів (РБК-Україна)
Міністерство фінансів України за результатами проведення розміщень облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) залучило до державного бюджету 2,772 млрд грн (за офіційним курсом НБУ). Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу міністерства.
Зокрема Мінфін продав доларові ОВДП з погашенням 19 червня 2019 року на суму 67 млн доларів. Середньозважений рівень дохідності склав 6,82%.
Також Мінфін продав гривневі ОВДП з погашенням 19 грудня 2018 року на 867,6 млн грн. Середньозважений рівень дохідності склав 18,91%.
Як повідомляло РБК-Україна, Міністерство фінансів України 25 вересня погасило другий купон за облігаціями зовнішнього державного позики з погашенням у 2032 році.
Нагадаємо, що за даними Міністерства фінансів, Україні до кінця 2018 року необхідно виплатити 91,34 млрд грн зовнішнього боргу (3,25 млрд доларів за поточним курсом). З цієї суми 41,48 от млрд грн припадає на погашення боргу, 49,86 млрд грн - на обслуговування.