Мінфін підтримав необхідність податкової реформи в Україні

П'ятниця 13 липня 2012 10:04

В ході зустрічі з експертами перший заступник міністра фінансів Анатолій Мярковський заявив, що міністр Юрій Колобов в цілому підтримує ідею Державної податкової служби (ДПС), яка підготувала концептуальні зміни податкової системи в Україні. Про це повідомляє видання "Комерсант-Україна".

"На жаль, чинним Податковим кодексом ми не змогли ліквідувати тіньовий сектор, і це для Кабміну, Мінфіну і податкової залишається ключовим пунктом. За різними оцінками, тінь займає 20-50% від ВВП", - відзначив на зустрічі Мярковський.

Тепер, за його словами, експертам необхідно подати свої зауваження до документа, а фахівцям Мінфіну - проаналізувати його, щоб оцінити вплив змін на бюджет.

Фіскальна реформа передбачає зниження ставки ПДВ з 20% до 12% для імпорту і 7% - для внутрішнього ринку, єдиного соціального внеску - з 32,6-49,7% до 15%, а податку на доходи фізосіб - з 15-17% до 10-15%.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся