Мінфін Франції виступив проти жорсткої бюджетної економії

Франція відмовляється від ідеї жорсткої бюджетної економії. Про це заявив міністр фінансів країни П'єр Московічі, передає телеканал "Росія 24".

При цьому він підкреслив, що незабаром будуть озвучені заходи, які дозволять їй покрити дефіцит бюджету в 2012 р., так як без нових заходів доходи французького бюджету можуть виявитися нижчими прогнозного рівня на 7-10 млрд євро.

"Я заперечую ідею жорсткої бюджетної економії у цій країні. Бюджетна економія завдає шкоди по основному двигуну споживання - середньому класу. Ми не хочемо шкодити середнього класу, ми хочемо підтримувати споживання", - зазначив Московічі.

При цьому він зазначив, що новий уряд отримав у спадок держфінанси в тяжкому становищі.

Дане рішення є частиною обіцяного Президентом Франції Франсуа Олландом в ході передвиборної компанії плану щодо обмеження заходів бюджетної економії в країні.

Нагадаємо, ВВП Франції за I квартал 2012 р., за попередніми даними, порівняно з попереднім кварталом не змінився. За IV квартал 2011 р. ВВП країни виріс на 0,1% в квартальному вирахуванні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся