Міненерговугілля оголосило тендер на передачу в концесію шахт "Ровенькиантрацит" і "Свердловантрацит"

Міністерство енергетики та вугільної промисловості (Міненерговугілля) Україна сьогодні оголосило конкурси на передачу в концесію на 49 років цілісних майнових комплексів державних підприємств «Свердловантрацит» (м. Свердловськ) і "Ровенькиантрацит" (м. Ровеньки) в Луганській області. Про це повідомили РБК в міністерстві.
За інформацією відомства, конкурсні пропозиції подаються протягом 60 днів. Після цього за 45 днів їх розглядають і визначають переможця.Запрошення майбутньому концесіонеру на переговори для остаточного узгодження концесійної угоди надсилається протягом 5 днів з моменту прийняття рішення. Результати конкурсу публікуються протягом 10 днів.
Вартість держпідприємства "Ровенькиантрацит" за результатами незалежної оцінки визначена в 310 млн дол., "Свердловантрацит" оцінюється в 218 млн дол.
На "Ровенькиантрацит" працюють 21 тис. 149 осіб, "Свердловантрацит" - 16 тис. 946 осіб. "Ровенькиантрацит" видобуло в 2010р. 6034000 т вугілля, "Свердловантрацит" - 6376000 т.
Нагадаємо, в 2010 р. ДТЕК підписав п'ятирічні інвестиційні договори з держпідприємствами "Ровенькиантрацит" і "Свердловантрацит".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся