Міненерго розраховує побудувати на ЗАЕС комплекс з переробки радіоактивних відходів до 2017

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України розраховує завершити будівництво комплексу з переробки радіоактивних відходів на Запорізькій атомній електростанції до 2017 р.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України розраховує завершити будівництво комплексу з переробки радіоактивних відходів на Запорізькій атомній електростанції до 2017 р. Про це йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Реалізація проекту почалася ще в 2006 році. Сьогодні будівля комплексу закінчена більш ніж на 70%.

На 2014 р. заплановано виготовити 209,9 тонн металоконструкцій, 160 тонн - вже виготовлено. Також у поточному році виготовлені такі великі металоконструкції, як лати підлоги, майданчики обслуговування скруберів та печі спалювання, монорейкові дороги, металоконструкції на різних відмітках будівлі комплексу з переробки РАВ.

Активну участь у будівництві беруть дві компанії: ВП "Атоменергомаш" та НАЕК "Енергоатом". В наступному році ці ж два підприємства будуватимуть такий самий комплекс з переробки радіоактивних відходів на Рівненській АЕС

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся