Міненерго допускає залучення кредиту в розмірі 3 млрд гривень для закупівлі імпортного вугілля

Міненерго допускає залучення кредиту в розмірі 3 млрд гривень для закупівлі імпортного вугілля
Фото: глава Міненерго Ігор Насалик

Кредит пропонується з метою диверсифікації джерел постачання енергетичного вугілля антрацитної групи

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України серед можливих варіантів плану тимчасових надзвичайних заходів на ринку електричної енергії пропонує залучити 3 млрд гривень кредитних коштів для закупівлі імпортного вугілля антрацитної групи. Про це йдеться в інформаційно-аналітичній довідці до наради Антикризового енергетичного штабу, яка відбулася 13 лютого, текст якої має в своєму розпорядженні РБК-Україна.

"Необхідно забезпечити енергогенеруючі компанії та теплоелектроцентралі фінансовими ресурсами для закупівлі імпортного антрацитового вугілля з метою диверсифікації джерел постачання енергетичного вугілля антрацитної групи в обсязі 30% (3 млн тонн від загального обсягу споживання вугілля антрацитної групи) від річного прогнозу споживання зазначеної групи", - йдеться в довідці.

Серед можливих варіантів, які пропонуються Міненерго, прийняття урядового рішення про притягнення енергогенеруючими компаніями та теплоелектроцентралями кредитних коштів для закупівлі імпортного вугілля в розмірі до 3 млрд гривень (різниця між індикативною ціною, яка врахована в оптовій ринковій ціні України і ринковою ціною на сьогодні).

Нагадаємо, раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявляв, що Кабінет міністрів України може прийняти розпорядження про формування резерву вугілля антрацитної групи.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся