Мінеконоразвітія прийняв нові правила ліцензування туроператорів

Мінеконоразвітія прийняв нові правила ліцензування туроператорів
Фото: перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів

У відомстві зазначили, що в майбутньому планується скасувати ліцензії на туроператорську діяльність

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України ухвалило нові правила надання ліцензій на туроператорську діяльність. Рішення було прийнято під час засідання Уряду, як один із кроків подальшого реформування туристичної галузі. Про це повідомила перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлія Ковалів, передає прес-служба  відомства.

"Оскільки наше Міністерство тепер відповідає за туризм, одним із напрямків — є надання ліцензій на туроператорську діяльність. Сьогодні Кабінет Міністрів схвалив ліцензійні умови і затвердили їх в рамках нового Закону "Про ліцензування", — розповіла Юлія Ковалів.

На її думку, завдання реформи у цій галузі, в першу чергу, — це спрощення умов для бізнесу.

"Дуже важливо, що цей підхід отримав підтримку представників галузі", — додала вона.

Майбутнє скасування ліцензій стосуватиметься операторів, які займаються як зовнішнім так і внутрішнім туризмом. Відмова від ліцензій дозволить спростити умови для ведення бізнесу, полегшити доступ на туристичний ринок для нових компаній, підвищити конкуренцію і, як наслідок, якість туристичних послуг.

Нагадаємо, раніше Кабмін підтримав пропозицію Міністерства економічного розвитку щодо ліквідації трудових книжок, відповідні проекти законів будуть подані на розгляд парламенту.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся