МінАТО в 2016 отримало 600 млн гривень від міжнародних донорів на розбудову Донбасу

МінАТО в 2016 отримало 600 млн гривень від міжнародних донорів на розбудову Донбасу
Фото: Юсуф Куркчі

Керівництво МінАТО регулярно проводить зустрічі з міжнародними партнерами

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб (МінАТО) у 2016 році отримало 600 млн гривень від міжнародних донорів на розбудову Донбасу. Про це розповів перший заступник голови МінАТО Юсуф Куркчі у своєму інтерв’ю виданню "Урядовий кур’єр".

"Торік від міжнародних фінансових організацій та інших донорів міжнародної технічної допомоги, спрямованих на відновлення та розбудову миру в східних регіонах України, отримали приблизно 600 мільйонів гривень. Результати співпраці мають оцінювати кінцеві набувачі допомоги", - підкреслив заступник міністра.

Він також зазначив, що керівництво МінАТО регулярно проводить зустрічі з міжнародними партнерами та донорами.

Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко заявив, що частина податків, що сплачуються в український бюджет підприємствами, що працюють на окупованій частині Донбасу, йде на відновлення інфраструктури Донецької і Луганської областей.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся