Мільйон клієнтів Vodafone скористалися 4G за перший місяць

Мільйон клієнтів Vodafone скористалися 4G за перший місяць

У перший місяць роботи мережі 4G інтернетом четвертого покоління скористалися понад 1 мільйон клієнтів Vodafone Україна. Обсяг трафіку в зоні дії 4G збільшився на 60%. За статистикою, 45% всього трафіку припадає на відео-сервіси, 23% обсягу витрачається в соціальних мережах, на інтернет-серфінг припадає менше 10% трафіку в мережах 4G.  

Стосовно географії, найбільша кількість активних 4G користувачів - у Києві, потім йдуть Харків, Одеса, Дніпро та Чернівці.

У поточних пропозиціях Vodafone Red Extra клієнтам доступні 2, 5, 10 або 14 ГБ трафіку, які можна використовувати в тому числі й у 4G мережі. Також, новим клієнтам Vodafone пропонується 6 місяців безлімітного меседжингу або користування YouTube, залежно від тарифу.

Vodafone Україна запустив швидкісний 4G інтернет у діапазоні 2,6 ГГц 30 березня, на сьогодні в ефірі 24 міста із 28 запланованих в цьому діапазоні на найближчий час. Спочатку 4G з'явився в місцях найбільшого скупчення користувачів мобільним інтернетом.

Користуватися швидкісним мобільним інтернетом четвертого покоління вже можна у містах:

 • Київ та міста Київської області: Бориспіль, Вишневе, Чабани, Українка, Ірпінь;
 • Дніпро, Павлоград (Дніпропетровська обл.);
 • Харків, Куп'янськ (Харківська обл.);  
 • Запоріжжя, Енергодар, Бердянськ (Запорізька обл.);
 • Одеса, Лиманка (Одеська обл.);
 • Львів;
 • Полтава;
 • Суми;
 • Івано-Франківськ;
 • Чернівці, Новоселиця (Чернівецька обл.);
 • Луцьк;
 • Кропивницький;
 • Херсон.

Оператор отримав ліцензію на роботу в діапазоні 2,6 ГГц 6 березня 2018 г. Після запуску 4G абоненти Vodafone можуть з більшим комфортом користуватися мобільним інтернетом і сервісами на базі 4G, такими як стрімінг HD TV, онлайн-ігри, більш активно використовувати хмарні сервіси, а також нові напрямки: «інтернет речей», телемедицина, smart-управління енергетикою і сільським господарством, електронні мобільні гаманці. Нові послуги будуть запускатися відповідно до етапів розвитку мережі 4G.

Сьогодні оператор активного готує до запуску мережу 4G в діапазоні 1,8 ГГц, старт якої за умовами тендеру заплановано на липень.

До запуску 4G мережі Vodafone Україна запустив серію освітньої інфографіки про технології в Україні. Перший її випуск опублікований на сайті Тек Тудей.

Готовність до 4G клієнти компанії можуть самостійно і безкоштовно перевірити за допомогою єдиного USSD-запиту – потрібно просто набрати *222# і натиснути кнопку виклику. У відповідь оператор відправить SMS з результатом перевірки смартфона і SIM-карти, а також інструкцію зі заміни SIM-карти на USIM.

Клієнти Vodafone можуть самостійно замінити SIM-карту на USIM з підтримкою 4G і отримати 4 ГБ в подарунок. Стартові пакети Vodafone для самостійної заміни SIM-карти можна купити в більшості точок продажів стартових пакетів. Вартість такого пакета
становить 25 грн. При заміні SIM-карти зберігається номер телефону, поточний баланс, тарифний план і всі підключені послуги. Ще з листопада 2016 року компанія повністю перейшла на закупівлю нового типу карт – USIM, які дозволяють користуватися послугами
не тільки в GSM і UMTS мережах, але і в мережах 4G. Актуальна інформація про 4G покриття доступна на сторінці http://4g.vodafone.ua

Про Vodafone

Vodafone - одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв'язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення. Оператор працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами 48 країн та надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 19 ринках. Станом на 31 грудня 2017 року Vodafone надає послуги 529,1 мільйонам абонентів мобільного зв'язку і 19,3 мільйонам користувачів фіксованого інтернету. Більш детальна інформація на сторінці www.vodafone.com.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся