Більше мільярда людей на планеті – курці, - дослідження

Більше мільярда людей на планеті – курці, - дослідження
Фото: більше мільярда людей на планеті – курці

У період між 1990 і 2015 роками поширеність куріння значно знизилася

Медики визначили, що в цілому на нашій планеті - мільярд курців, а в період між 1990 і 2015 роками поширеність куріння значно знизилася. Про це йдеться в дослідженні Medical Express.

Як наголошується, поширеність куріння зменшилася на 28% у чоловіків і на 34% у жінок. Але через зростання кількості населення на планеті, продовжує зростати кількість курців.

"Сьогодні кількість курців зростає швидше, ніж кількість людей, що кинули палити, що говорить про те, що ми повинні запобігати первинному вживанню тютюну і допомагати людям кинути курити", - йдеться в повідомленні.

Крім того, велика частина курців живе в країнах Азії, таких як Китай, Індія та Індонезія. У цих країнах курять понад 400 млн чоловіків. Серед жінок найбільше курять у США - 17 млн, а в Китаї та Індії курять 14 млн.

Разом з тим в 30 країнах світу кількість курців навпаки знизилася, наприклад, Бразилія за останні 27 років на 57% знизила залежність від нікотину.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що збитки світової економіки від куріння складає більш ніж в 1 трлн доларів на рік.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся