Мігрантів в Німеччині зобов'яжуть отримувати "паспорт біженця"

НовиниПолітика    15.01.2016 - 11:55
Фото: біженці в Німеччині
Фото: біженці в Німеччині

Передбачається, що в лютому закон вступить в силу

Мігранти, що шукають в Німеччині політичного притулку, повинні будуть отримувати так зване посвідчення біженця. Відповідний закон, підготовлений Міністерством внутрішніх справ, схвалив Бундестаг, передає DW.

Повідомляється, що в кінці січня закон надійде на розгляд Бундесрату, і передбачається, що в лютому він вступить в силу.

Згідно із законом, претенденти на отримання статусу біженця будуть отримувати посвідчення при першому контакті з німецькою владою.

У свою чергу, мігранти, що вже знаходяться в Німеччині, почнуть отримувати його з кінця лютого поточного року. В документі будуть вказані ім'я, дата і місце народження, громадянство, стать, зріст, колір очей, стан здоров'я, освіта, професія і віросповідання. Документ буде містити фото і відбитки пальців.

Всі дані будуть внесені в спеціально створену для цього центральну базу даних, доступ до якої матимуть всі зацікавлені відомства, включаючи поліцію.

Введенням цього посвідчення федеральний уряд розраховує вирішити відразу кілька проблем. Так, повинні бути передбачені випадки, в яких мігранти реєструються багаторазово в декількох містах під різними іменами. Відомості про освіту і професійні навички полегшать відомства з праці пошук роботи для мігрантів.

Нагадаємо, раніше канцлер Німеччини Ангела Меркель заявляла, що країни Європи виявилися не готові до того напливу мігрантів, з якими вони зіткнулися в 2015 році.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся