Midland Resources виплатить Р.Ахметову 105 млн дол. за відмову продати "Запоріжсталь"

Вівторок 16 листопада 2010 08:16

Компанія Luxe Holdings, афільована з членами родини підприємця Ріната Ахметова, добилася виплати 105 млн дол. компенсації за відмову Midland Resources Holding Едуарда Шифріна й Алекса Шнайдера виконати зобов'язання з продажу частки в "Запоріжсталі", пише "Комерсант-Україна". 
Компанії Luxe Holding Ltd і Midland Resources Holding Ltd прийшли до врегулювання своєї нещодавньої суперечки, що виникла у зв'язку з придбанням часток участі в групі компаній "Запоріжсталь", у Високому суді Лондона, повідомили вчора в юридичній компанії White & Case, яка представляла в cуперечці інтереси Luxe . 
Подробиці мирової угоди сторони не коментують. Але з повідомлення Luxe випливає, що Midland виплатила 105 млн дол. для "повного й остаточного врегулювання взаємних претензій сторін". Ця сума враховує 50 млн дол., виплачених Luxe влітку цього року. Нагадаємо, раніше компанія наполягала на виплаті 160 млн дол. (різниця між 850 млн дол. і 690 млн дол. - ціною, за яку Midland продала частку в "Запоріжсталі" і яку їй пропонувала Luxe). 
Суперечка між Luxe і Midland виникла у травні поточного року. Тоді дві групи акціонерів "Запоріжсталі" - Midland Resources Holding і "Індустріалбанк", - кожна з яких володіла трохи менше 50% меткомбінату, продали свої частки неназваним російським інвесторам. Угода оцінювалася в 1,7 млрд дол. Але на долю власників Midland було накладено судовий арешт, після того як у Високий суд Лондона звернулася Luxe, що зажадала скасувати угоду на підставі, що позивач уклав з відповідачем попередню угоду про покупку частки в "Запоріжсталі". 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся