У МЗС України стурбовані візитом Путіна і Берлусконі у Крим

НовиниПолітика    12.09.2015 - 02:15
Фото: МЗС України
Фото: МЗС України

Коментар МЗС України щодо відвідин президентом Росії і колишнім прем'єр-міністром Італії тимчасово окупованій території АР Крим

МЗС України засуджує відвідування 11 вересня президентом Росії Володимиром Путіним і лідером італійської політичної партії "Вперед, Італія!", колишнім прем'єр-міністром Італії Сільвіо Берлусконі тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим і Севастополя. Про це йдеться в коментарі МЗС України, опублікованому на сайті відомства.

Відзначається, що ця поїздка відбулася без узгодження з українською стороною і у порушення встановленого Порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї.

"Цей візит в окупований Крим є черговою спробою РФ всяку ціну легітимізувати незаконну окупацію і проявом неповаги до державного суверенітету України. Дії італійського політика йдуть також в розріз з політикою Європейського Союзу щодо засудження дій Росії і невизнання незаконну окупацію Автономної Республіки Крим", - йдеться в повідомленні.

У МЗС наголосили, що вони закликають всіх іноземних громадян поважати територіальну цілісність і суверенітет України, а також дотримуватися встановленого порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію.

Нагадаємо, МЗС України закликав світ не визнавати вибори депутатів Держдуми РФ у Криму.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: Крим, Крим
On Top