МЗС України наполягає на введенні третього етапу санкцій проти РФ

Вівторок 17 червня 2014 16:11
Міністерство закордонних справ України вважає за необхідне ввести третій етап санкцій по відношенню до Російської Федерації через продовження дій, спрямованих на підрив української держави.

Міністерство закордонних справ України вважає за необхідне ввести третій етап санкцій по відношенню до Російської Федерації через продовження дій, спрямованих на підрив української держави. Про це сьогодні на брифінгу заявив директор департаменту інформаційної політики МЗС Євген Перебийніс, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми вважаємо, що ці дії Російської Федерації, за ними повинні йти жорсткі заходи у вигляді санкцій, третій етап яких давно анонсується як з боку Сполучених Штатів Америки, так і з боку Європейського Союзу",- заявив Перебийніс.

За його словами, Росія продовжує підривну діяльність щодо України і абсолютно не реагує на заклики міжнародного товариства припинити таку діяльність.

При цьому Перебийніс зазначив, що дії Російської Федерації свідчать про те, що вона не збирається припиняти діяльність, спрямовану на підрив державності.

"Єдине, що може вплинути на російську сторону, на нашу думку, це більш жорсткі санкції",- додав Перебийніс.

Зазначимо, що раніше ЄС вже ввів візові та фінансові санкції проти низки російських і українських чиновників, відповідальних за анексію Криму. При цьому третій пакет санкцій передбачає економічні санкції, під якими мається на увазі блокування банківських рахунків та як інвестицій російських компаній в Європі, так і європейських в Росії, а також наслідки для енергетичної співпраці, зокрема, щодо імпорту російського природного газу в Європу.

Також візові та фінансові санкції проти РФ ввели США.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся