ru ua

МЗС вважає, що останні звинувачення у справі Тимошенко не вплинуть на проведення саміту Україна-ЄС

Справа Тимошенко не вплине на проведення саміту Україна-ЄС. Про це на брифінгу в МЗС України заявив і. о. директора департаменту МЗС України з інформаційної політики Євген Перебійніс.

"Президент України і Європейської комісії Баррозу ще в кінці минулого року визначили, що саміт Україна-ЄС відбудеться 25 лютого. Ми розглядаємо саміт як найбільш важливу платформу ... В тому числі для спільного пошуку компромісних рішень. Ми очікуємо, що досягнуті рішення на саміті дозволять максимально наблизитися до підписання угоди про асоціацію з ЄС ", - заявив він.

Перебійніс зазначив, що після цього Україна зможе перейти до другого етапу з імплементації безвізового режиму з ЄС: "Все структури МЗС вже почали підготовку до саміту. Найближчим часом планується візит міністра закордонних справ Леоніда Кожари в Брюссель. Він планується вже наступного тижня".

Відповідаючи на запитання журналістів про можливий зрив проведення саміту через справи Юлії Тимошенко, він сказав: "Українська сторона завжди демонструвала максимальну відкритість з усіх питань, у тому числі по таким чутливим (справа Тимошенко) ... Ми не бачимо таких загроз, йде підготовка до саміту. Це одна з ключових подій України і ЄС в цьому році. Підготовка йде в нормальному режимі".

Читайте також: ГПУ прийшла до висновку, що Тимошенко замовила вбивство Щербаня.