ru ua

МЗС РФ закликає МЗС України відреагувати на акт вандалізму в Сумах

Міністерство закордонних справ Російської Федерації закликає Міністерство закордонних справ України відреагувати на акт вандалізму в Сумах.

Міністерство закордонних справ Російської Федерації закликає Міністерство закордонних справ України відреагувати на акт вандалізму в Сумах. Про це йдеться в повідомленні прес-служби МЗС РФ.

Так, МЗС РФ заявив про факт осквернення в р. Суми пам'яток історику Сурену Кафтаряну та герою Радянського Союзу Федора Дуднику.

"Були розбиті меморіальні дошки, встановлені на честь видатних громадян Сумської області: Сурена Кафтаряна - історика, який був першим доктором наук у цьому краї, і Героя Радянського Союзу військового льотчика Федора Дудника, який воював на Курській дузі за штурвалом бомбардувальника, захищав і Москву, і Київ. Зловмисники вночі кувалдою розбили мармурові плити на будинку, де жили ці люди, а потім справили на них потребу. Це - плювок в обличчя ветеранам Великої Вітчизняної війни... Хотіли б також почути реакцію на цей обурливий факт представника МЗС України", - йдеться в повідомленні прес-служби МЗС РФ.