ru ua

МЗС РФ стурбований захопленнями адміністрацій в Україні

Глава МЗС РФ Сергій Лавров висловив стурбованість з приводу силового захоплення адміністративних будівель в західних регіонах України.

Глава МЗС РФ Сергій Лавров висловив стурбованість з приводу силового захоплення адміністративних будівель у західних регіонах України і закликав Захід до виваженого підходу до українських подій. Про це він сказав у ході телефонної розмови з генеральним секретарем Ради Європи Турбйорном Ягландом, повідомили в МЗС РФ.

"У центрі уваги співрозмовників була ситуація на Україні. Лавров висловив глибоку стурбованість ситуацією, що складається в цій країні в результаті антиконституційних дій радикальної частини української опозиції, включаючи силові захоплення екстремістами адміністративних будівель в західних регіонах України та відсутністю належної реакції на це з боку західних партнерів", - йдеться в повідомленні російського зовнішньополітичного відомства.

"Викликає тривогу і зростання націоналістичних настроїв, в тому числі антисемітські заклики деяких активістів Майдану, які з незрозумілих причин замовчуються в європейських структурах", - підкреслили в МЗС РФ.

Російський міністр закликав Ягланда та інших керівників Ради Європи "до прояву зважених і об'єктивних підходів до подій на Україні з метою недопущення втручання ззовні у внутрішні справи цієї дружньої європейської країни".

Як зазначили в МЗС РФ, розмова відбулася за ініціативою генерального секретаря РЄ.