ru ua

МЗС рекомендує українцям утриматися від поїздок до Малі

МЗС рекомендує українцям утриматися від поїздок до Малі Фото: Малі

Українцям, які перебувають у Малі, рекомендують проявляти підвищену пильність і обережність

Міністерство закордонних справ (МЗС) України рекомендує українцям утриматися від поїздок до Малі у зв'язку із зростанням рівня терористичних загроз у цій країні. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

Громадянам України, які перебувають на території Республіки Малі, рекомендується виявляти підвищену пильність та обережність, постійно стежити за новинами щодо розвитку ситуації в країні, уникати місць масового скупчення людей, не брати участі в демонстраціях та акціях протесту, обмежити пересування вночі і використання місцевого громадського автотранспорту.

У разі, якщо громадяни опинилися у місці, де скоєно терористичний акт, міністерство закликає не панікувати, оцінити найбільш безпечні шляхи та покинути приміщення, уникати натовпу, шукати захисту у правоохоронців та сил безпеки, укриття у безпечних приміщеннях, а також прагнути невідкладно повідомити про себе поліцію або посольство України в Алжирській Народній Демократичній Республіці, до зони відповідальності якого належить Малі.

У випадках нагальної необхідності виїзду до Малі у МЗС рекомендують громадянам України попередньо інформувати про це посольство України в Алжирі із зазначенням місць можливого перебування та можливостей оперативного зв'язку з ними (номери телефонів, електронних адрес тощо).

У разі потрапляння в надзвичайну ситуацію, загрози життю та здоров'ю громадянам України МЗС закликає невідкладно звертатися до посольства за номером телефону: +213 673 32-94-06, e-mail: emb_dz@mfa.gov.ua, або на цілодобову гарячу лінію" МЗС України: + 38 044 238 16 57.

Нагадаємо, 20 листопада близько 10 озброєних людей увірвалися в готель Radisson Blu у Бамако з криками "Аллах акбар" і відкрили стрілянину. Бойовики взяли в заручники 170 відвідувачів та працівників готелю. У готелі перебувала делегація представників ООН з різних країн світу та іноземні туристи.