МЗС рекомендує українцям бути обережніше в Чилі через виверження вулкана

НовиниНадзвичайні події    05.03.2015 - 12:33
Фото: EPA/UPG
Фото: EPA/UPG

Міністерство закордонних справ України наполегливо рекомендує громадянам України утриматися від відвідування рекреативних парків у Чилі в містах Вильяррікі, Пукон і Курарреуе. Про це повідомили у прес-службі МЗС.

"У зв'язку з виверженням вулкана Вильярріка в Республіці Чилі (760 км від столиці м. Сантьяго-де-Чилі) МЗС наполегливо рекомендує громадянам України, які планують поїздки або перебувають на території Чилі, утриматися від відвідування рекреативних парків у містах Вильяррікі, Пукон і Курарреуе, у яких оголошено найвищий ступінь небезпеки, а також проявляти підвищену пильність і обережність, постійно стежити за новинами з розвитку ситуації у країні", - йдеться в повідомленні.

У разі потрапляння в надзвичайні ситуації, громадянам України слід невідкладно звертатися до посольства України в Аргентині.

Напередодні місцеві ЗМІ повідомили, що в південній частині Чилі сталося масштабний виверження вулкана Вильярріка - вогненний стовп з попелу і лави досягав до 1 тис. м.

Як повідомляє чилійське міністерство гірничих робіт, останнє велике виверження цього вулкана відбулося в 1985 році. До цього він виявляв активність в 1964 і 1971 роках.

У 2004 році на вершині вулкана утворилося вулканічне озеро, з якого час від часу відбувався незначний викид вулканічних бомб. Вночі світло з вершини вулкана було видно в сусідньому місті Пукон.

У ХХ сторіччі більше 100 людей загинули під час сходів селевих потоків зі схилів вулкана після вивержень.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: МЗС, Україна
On Top