МЗС попереджає про безпідставні арешти українців в РФ

НовиниСуспільство    27.07.2016 - 16:07
Фото: МЗС
Фото: МЗС

МЗС констатує відсутність гуманного ставлення до українців з боку російських правоохоронних органів

Міністерство закордонних справ (МЗС) України попереджає про безпідставні затримання українців в Російській Федерації. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МЗС у Facebook.

"Міністерство закордонних справ України із занепокоєнням відзначає, що продовжуються випадки безпідставного затримання громадян України на території Російської Федерації, відсутність гуманного ставлення до українців з боку російських правоохоронних органів, їх несумісної з людською гідністю поведінки, застосування до наших співвітчизників неприпустимих методів фізичного та психологічного впливу, у тому числі - тортур", - йдеться у повідомленні.


Як зазначається, останнім часом почастішали випадки затримання/арешту громадян України, серед особистих речей яких нібито виявлені сторонні предмети, у т. ч. наркотичні речовини, "підкинуті" третіми особами під час їх в’їзду або перебування на території РФ.

"У зв’язку з цим, з метою уникнення неправомірного позбавлення волі в подібних випадках, необхідно проявляти пильність та уважність у контактах з будь-якими сторонніми особами, у т.ч. з посадовими особами РФ, які уповноважені проводити митний, паспортний та усі інші види контролю", - повідомляють у відомстві.

Також МЗС попереджає про поширення практики втягнення у злочинну діяльність із незаконного перевезення наркотичних речовин, в тому числі - до Російської Федерації, шляхом надання пропозицій про працевлаштування експедиторами для доставки товару до країн ближнього зарубіжжя.

"З урахуванням зазначеного МЗС рекомендує громадянам виявляти підвищену обережність та пильність у разі отримання пропозицій від посередницьких структур або окремих осіб щодо транспортування товару через кордон", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МЗС попереджає українців про складні криміногенну та епідеміологічну ситуації в Бразилії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся