ru ua

МЗС Польщі назвав будівництво кримського моста порушенням міжнародного права

МЗС Польщі назвав будівництво кримського моста порушенням міжнародного права Фото: глава МЗС Польщі Яцек Чапутович (msz.gov.pl)

Польща засудила будівництва мосту до окупованого Росією Криму

Міністерство закордонних справ Польщі засудило будівництво кримського моста і назвало його свідченням порушення міжнародного права зі сторони Росії. Про це пише "Польське радіо".

"Будівництво Росією так званого кримського моста без згоди України та проти позиції Генеральної асамблеї ООН, це чергове явне порушення принципів міжнародного права", - зазначили в МЗС Польщі.

Також повідомляється, що, на думку зовнішньополітичного відомства Польщі, дії Росії ускладнюють досягнення мирного врегулювання конфлікту. Крім того, польська сторона закликає РФ утриматися від подальшого порушення територіальної цілісності України, а також нагадала про невизнання "референдуму" у Криму міжнародним співтовариством.

Нагадаємо, раніше в НАТО заявили, що Керченський міст порушує суверенітет України. Зазначимо, прокуратура Криму заявляла про те, що будівництво Керченського мосту завдало непоправної шкоди екології півострова.