МЗС: Від демократичності проведення парламентських виборів в Україні залежить подальша євроінтеграція України

Вівторок 10 липня 2012 13:57

Від демократичності проведення парламентських виборів в Україні залежить подальша євроінтеграція України. Про це на брифінгу в Міністерстві закордонних справ (МЗС) заявив голова департаменту інформаційної політики Олег Волошин, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми розуміємо наскільки ці вибори важливі. Це розуміє і Президент. Від успіху цих виборів залежить майбутнє і процес європейської інтеграції, і те, як буде сприйматися Україна європейською спільнотою", - сказав Волошин.
Він підкреслив, що Україна і надалі буде співпрацювати з міжнародними організаціями.

"Ми і надалі будемо співпрацювати з Парламентською асамблеєю Ради Європи (ПАРЄ), в тому числі і іншими органами (у т.ч. і у справі екс-прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко)... І ми уважно ставимося до всіх рішень, але в принципі нічого нового остання резолюція ПАРЄ не сказала", - зазначив Волошин.

За його словами, Україна вже багато зробила на шляху реформування Кримінально-процесуального законодавства у відповідності з вимогами ПАРЄ, але "міжнародні організації не можуть втручатися безпосередньо у судовий процес у справі Юлії Тимошенко".

Нагадаємо, парламентські вибори в Україні відбудуться 28 жовтня, виборча компанія стартує 30 липня. Згідно з прогнозами експертів, на виборах в ВР буде більше 3 тис. іноземних спостерігачів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся