ru ua

МЗС Білорусі не підтверджує проведення сьогодні в Мінську зустрічі контактної групи

МЗС Білорусі не підтверджує проведення сьогодні в Мінську зустрічі контактної групи

Міністерство закордонних справ Білорусі не підтверджує проведення сьогодні в Мінську тристоронньої зустрічі контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі. Про це РБК-Україна повідомили в прес-службі МЗС Білорусі.

На питання журналіста, чи відбудеться сьогодні, 30 січня, в Мінську зустріч контактної групи, в МЗС Білорусі сказали: "Немає інформації".

Нагадаємо, ще вчора в білоруському міністерстві повідомили, що сьогодні планується провести засідання контактної групи по Україні. "Завтра (30 січня, - ред.) очікується засідання контактної групи, але час і місце поки невідомо. Це буде повідомлено додатково вранці в п'ятницю", - заявив представник прес-служби.

Вчора ДНР і ЛНР підтвердили готовність до участі в переговорах контактної групи. Повідомлялося, що представники самопроголошених республік вже виїхали до Мінська.

Хоча до цього, 27 січня, лідери ЛНР і ДНР відмовилися від подальшої участі в засіданнях тристоронньої контактної групи в Мінську до тих пір, поки українська влада не призначить "офіційного представника" для переговорів.

5 вересня 2014 р. в Мінську представники України, Росії та ОБСЄ підписали з лідерами ДНР і ЛНР протокол про припинення вогню на Донбасі.

19 вересня 2014 р. в Мінську зазначеними вище учасниками був підписаний меморандум щодо врегулювання ситуації на Донбасі (відвід важкої техніки, обмін полоненими). Однак виконання цих пунктів не було.