ru ua

Microsoft завершила придбання компанії Skype

Microsoft завершила придбання компанії Skype Global Sarl. Про це йдеться в повідомленні корпорації.
"Microsoft і Skype як і раніше будуть зосереджені на досягненні спільної мети надання послуг зв'язку за допомогою будь-якого з пристроїв, а також на прискорення руху обох компаній по шляху перетворення спілкування в реальному часі споживачів і корпоративних клієнтів. Завершення операції також знаменує собою офіційне прийняття Skype як нового бізнес-підрозділу в складі Microsoft", - відзначається в прес-релізі корпорації.
У Microsoft зазначили, що глава Skype Тоні Бейтс негайно займе пост президента підрозділу Skype в Microsoft і буде прямо підкорятися главі Microsoft Стіву Баллмеру.
У повідомленні також говориться, що підрозділ Skype буде і далі пропонувати свою сьогоднішню продукцію мільйонам людей у ​​всьому світі. У більш довгостроковій перспективі Skype буде інтегрований в цілий ряд продуктів Microsoft. Співробітники Skype продовжать працювати в офісах, які знаходяться в різних країнах світу, в тому числі в Естонії, Чеській Республіці, Росії, Швеції, Великобританії, Люксембурзі, Японії, Сінгапурі, Гонконзі і в США.
"Skype - це видатний продукт і бренд, який люблять сотні мільйонів людей у ​​всьому світі", - заявив глава Microsoft Стів Баллмер. "Ми з нетерпінням чекаємо початку співпраці з колегами з Skype, спрямованого на створення нових можливостей залишатися на зв'язку з членами сім'ї, друзями, клієнтами та колегами, завжди і скрізь", - зазначив Баллмер.
"Об'єднуючи все краще від Microsoft і Skype, ми ставимо за мету вдосконалення засобів зв'язку для споживачів і бізнесу в усьому світі і розробку нових шляхів спілкування", - зауважив Бейтс. "Разом ми зможемо швидше досягти заповітної мети Skype, щодня надавати послуги зв'язку мільярду користувачів", - додав він.
Нагадаємо, антимонопольні органи США та Європейської комісії вже схвалили придбання Skype корпорацією Microsoft.
10 травня 2011 р. Microsoft підписала угоду про покупку Skype за 8,5 млрд дол. грошовими коштами в групи інвесторів на чолі з фондом Silver Lake Partners, яка в 2009 р. викупила 70% Skype у інтернет-компанії eBay за 2 млрд дол. Покупка Skype стала найдорожчим придбанням Microsoft за всю 36-річну історію існування компанії.
Компанія Skype була створена в 2003 р., а вже в 2005 р. eBay Inc. купив її за 3,1 млрд дол. Пізніше контрольний пакет був проданий групі інвесторів за 1,9 млрд дол. готівкою і 125 млн дол. в цінних паперах. Зараз eBay належить третина компанії Skype. У 2010 р. щомісячна аудиторія активних користувачів програми Skype становить 124 млн чоловік, лише 8,1 млн з яких користувалися платними послугами, здійснюючи дзвінки з Skype на стаціонарні та мобільні телефони. За підсумками 2010 р. чисельність користувачів Skype склала 170 млн чоловік, а трафік голосової і відеозв'язку сервісу досяг 207 млрд хвилин.
Заснована в 1975 р. корпорація Microsoft є світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, наданні послуг і розробці інтернет-технологій для персональних комп'ютерів і серверів. Компанія пропонує програмні продукти для ділового і особистого застосування. Одним з найвідоміших продуктів компанії є операційна система Windows, а також набір додатків Microsoft Office. Компанії належить інтернет-пошукач MSN, а також поштова служба Hotmail. У компанії трудяться близько 80 тис. співробітників. Засновником і керівником Microsoft є Білл Гейтс. Він же є найбільшим акціонером компанії (володіє 8,7% акцій). Виконавчий директор Microsoft Стів Баллмер володіє 4,4% акцій компанії.