ru ua

Міжнародний аеропорт Одеса визнаний аеропортом року в Україні

Асоціація "Аеропорти України" цивільної авіації нагородила Міжнародний аеропорт Одеса дипломом першого ступеня в номінації "Аеропорт року". Про це йдеться в повідомленні прес-служби аеропорту.

Нагородження відбулося в рамках міжнародного форуму "Аэроконгресс-2015", який пройшов 16-17 вересня 2015 року в Києві. У форумі взяли участь близько 150 представників підприємств і організацій, що працюють в авіаційній галузі України.

Президент асоціації Петро Липовенко, вручаючи нагороду, наголосив, що "Міжнародний аеропорт Одеса найбільш динамічно розвивається серед усіх українських аеропортів в цьому році". Він стрімко збільшує пасажиропотік, відкриває нові напрямки і впроваджує інноваційні рішення при будівництві нового пасажирського терміналу.

Міжнародний форум "Аероконгрес" відбувся в Києві вдруге. Учасники заходу обговорили наступні теми: організація авіаційних перевезень в українських аеропортах; впровадження концепції розвитку аеропортів прийнятої КМУ та залучення інвестицій; форми управління виробничою діяльністю аеропортів різної форми власності; аеродромно-технічне забезпечення польотів; досвід забезпечення організації наземного обслуговування в аеропортах; авіапаливо; безпека авіації в сучасному аеропорту.