Міжнародні експерти довели, що Boeing-777 був збитий з "Бука"

НовиниНадзвичайні події    19.03.2015 - 19:31
ЗРК "Бук"
ЗРК "Бук"

Міжнародні експерти довели, що Boeing-777 "Малайзійських авіаліній", який розбився в Донецькій області, був збитий з російської зенітно-ракетної системи "Бук", передає нідерландське видання RTL Nieuws з посиланням на висновки експертів.

Повідомляється, що в минулому році кореспондент видання знайшов деякі фрагменти ракети на місці катастрофи в Україні для розслідування. Матеріал був оглянутий незалежним інститутом, який провів конфіденційні розслідування і виявив, що вони є фрагментами ракети "Бука".

Цю інформацію підтвердили експерти в оборонних справах з Лондона. Згідно з їх висновками, знайдені залишки снаряда належать ракеті 9M317, яка використовується в сучасній моделі "Бука".

Німецькі інженери-ракетники також підтвердили ці висновки. Вони також розрахували траєкторію ракети "Бук" на основі публічно доступних даних. "Тільки ракета "Бук" може долетіти на відстань до літака на такій висоті в такий короткий час і нанести стільки шкоди", - заявив німецький інженер Маркус Шиллер.

Польський військовий журналіст Юліуш Шабак ознайомився з фрагментами лайнера і радянської ракети. "Я думаю, що це частина ракети, яка не вибухнула, частина хвоста", - уклав він.

Нагадаємо, раніше в СБУ заявили, що у них є докази, що Boeing на Донбасі був збитий зброєю з РФ.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top