ru ua

Меркель заявила, що ситуація в Україні стане одним з найважливіших питань на саміті G20 в Брісбені

Меркель заявила, що ситуація в Україні стане одним з найважливіших питань на саміті G20 в Брісбені Джерело фото:EPA
Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що ситуація в Україні стане одним з найважливіших питань на саміті "Великої двадцятки", що відбудеться 15-16 листопада в Брісбені (Австралія ).

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що ситуація в Україні стане одним з найважливіших питань на саміті "Великої двадцятки", що відбудеться 15-16 листопада в Брісбені (Австралія ). Про це вона повідомила під час телефонної розмови з Президентом України Петром Порошенком , повідомила прес-служба глави української держави.

Як зазначається, Меркель та Порошенко обговорили розвиток ситуації на Донбасі, зокрема, значне нарощення військової присутності та важкого озброєння, що надходить з боку російського кордону.

Порошенко відзначив, що останні події свідчать про фактичну відмову від виконання Мінських домовленостей з боку представників так званих "ЛНР" і "ДНР", а також про відсутність прогресу у виконанні цих домовленостей Росією.

У свою чергу Меркель відзначила, що Мінські домовленості мають виконуватися сторонами в повному обсязі.

Також співрозмовники обговорили питання гуманітарної допомоги для мешканців Донбасу та питання енергетичної безпеки.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Австралії Тоні Ебботт заявив, що має намір "атакувати" Президента Російської Федерації (РФ) Володимира Путіна на саміті G20.