Меркель має намір виступати в ЄС за посилення санкцій проти Росії

Новини Політика 15.10.2016 - 21:23
Фото: Ангела Меркель ініціює нові санкції проти РФ
Фото: Ангела Меркель ініціює нові санкції проти РФ

Зокрема через дії Москви в Сирії

Канцлер Німеччини Ангела Меркель має намір виступати в Європейському Союзі за посилення санкцій щодо Росії через дії Москви в Сирії. Про це з посиланням на оточення глави уряду ФРН повідомляє газета Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ).

Зазначено, що тема санкцій буде обговорюватися 20-21 жовтня на засіданні Європейської ради.

"Правда, складно буде домовитися про нові санкції з партнером по коаліції - Соціал-демократичною партією Німеччини, а потім і на європейській площині, однак на Заході "накопичилося невдоволення росіянами", - пише видання.

Меркель також заявила, що деякі події в Сирії "дуже близькі до військових злочинів". Вона назвала бомбардування в Алеппо "негуманними".

"Чи є вони військовими злочинами, вирішувати Міжнародного суду ООН. Набагато важливіше, як зупинити це і рухатися до політичного процесу", - наголосила вона.

Канцлер констатувала, що до цього часу переговори щодо Сирії, "на жаль, не привели до стійкого перемир'я".

Президент США Барак Обама в ході телефонної розмови запевнив Меркель у підтримці "жорсткої реакції", якщо представникам країн-членів ЄС вдасться погодити нові заходи, вказало видання. Розглядається можливість введення санкцій в галузі літакобудування і в сферах, які пов'язані з оборонною промисловістю, повідомила газета.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Франції Франсуа Олланд провів телефонні переговори з української проблематики з канцлером ФРН Меркель.