Меркель: ФРН готова до зміни базових договорів ЄС в ім'я виходу з кризи

Середа 05 жовтня 2011 21:34

Канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що її країна готова змінити базові договори Європейського Союзу, якщо потрібно буде створити нові структури для подолання боргової кризи. Про це повідомляє ВВС.

Мається на увазі жорсткішання управління інтегрованими економіками.

Меркель прибула сьогодні до Брюсселя для переговорів з членами Європейської комісії про шляхи подолання кризи в єврозоні.

Сьогодні ж британський прем'єр-міністр Девід Кемерон заявив, що економіка його країни, а також Світовий банк знаходяться перед обличчям таких же серйозних погроз, як в період кризи 2008 року. При цьому Кемерон відзначив, що Великобританія не дасть затягнути себе в процес нескінченного фінансового порятунку єврозони, і закликав всі уряди ЄС скоротити витрати і жити відповідно до можливостей.

У вівторок міністри фінансів 17 країн єврозони відклали до кінця місяця перевід Греції чергового траншу фінансової допомоги - через невиконання її урядом завдань зі скорочення бюджетного дефіциту.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся