ua en ru

Мерія Донецька повідомляє про артобстріл в районі залізничного вокзалу

У Донецьку сьогодні близько 17:00 артилерійському обстрілу піддався район залізничного вокзалу

У Донецьку сьогодні близько 17:00 артилерійському обстрілу піддався район залізничного вокзалу. Про це повідомляє мерія Донецька.

"Близько 17:00 піддався артобстрілу район залізничного вокзалу. За попередніми даними є руйнування житлового фонду та інфраструктури. Інформація уточнюється", - йдеться в повідомленні.

Також, станом на 18:00 зберігається "вкрай напружена обстановка" в Куйбишевському і Київському районах міста.

Крім того, як повідомляється, о 13:20 в результаті обстрілу знову залишився без напруги Північний водопровідний вузол КП "Донецькміськводоканал".

"З'ясувати, де саме сталося пошкодження мереж поки не представляється можливим. Через безперервні воєнні дії у фахівців немає доступу до об'єктів. Водопостачання Київського району (до ін. Панфілова) знову припинено до усунення пошкоджень та відновлення електропостачання вузла", - йдеться в повідомленні.

В результаті воєнних дій була пошкоджена контактна мережа в районі вулиці Словацького. У зв'язку з цим рух тролейбусів №14 не здійснюється. Крім того, через обстріл змінена схема руху рухомого складу по маршруту №2 - тролейбуси йдуть до 20-ї лікарні.

Нагадаємо, у Донецьку через бойові дії в ніч на 8 жовтня загинули 3 людини, ще 4 поранено.