Медведєв припустив розрив дипломатичних відносин з Україною

НовиниПолітика    12.08.2016 - 15:25
Фото: Дмитро Медведєв
Фото: Дмитро Медведєв

За словами Медведєва, "диверсія" у Криму є злочином проти народу Росії

Прем'єр-міністр Російської Федерації Дмитро Медведєв припускає розрив дипломатичних відносин з Україною. Про це передають "РИА Новости".

Остаточне рішення приймається президентом країни

"Я б не хотів, щоб це так завершувалося, але якщо іншого варіанту впливу на ситуацію не залишиться, президент Російської Федерації Володимир Путін, - ред.) таке рішення, напевно, може прийняти", - заявив Медведєв.

"Остаточне рішення приймається президентом країни, який веде зовнішньополітичну порядку країни", - додав прем'єр-міністр РФ.

Раніше повідомлялося, що Російська Федерація може розірвати дипломатичні відносини з Україною після провокації в Криму. Одним з можливих варіантів жорсткої відповіді може стати розрив дипломатичних відносин.


Також Медведєв назвав нібито диверсію в окупованому Криму злочином проти народу Росії.

"На мій погляд, це, безумовно, злочин, скоєний проти російської держави і народу Росії, який проживає на одній із територій - в Криму", - зазначив він.

При цьому Медведєв висловив жаль, що спроба "диверсії" у аннексированном Криму проводилася під керівництвом влади "близькою країни" України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає чутками заяви у Російської Федерації про можливий розрив дипломатичних відносин.

On Top