Медведчук: ціни на газ будуть зростати і надалі

Ціни на газ будуть зростати і надалі. Такої думки дотримується лідер "Українського вибору" Віктор Медведчук.

"Перші "реформи" Володимира Гройсмана на посаді прем'єр-міністра України до болю нагадують перетворення від Арсенія Яценюка. Не минуло й двох тижнів після затвердження нового уряду, як оновлена "реформаторська" команда прийняла "епохальне" рішення   з випередженням на рік виконати вимогу МВФ, підвищивши ціну на газ "до 100% паритету імпорту", - заявив Медведчук.

Політик упевнений, що "останнє підвищення буде далеко не останнім". "Враховуючи, що ціни на нафту і газ на світових ринках почали зростати, переглядатися тарифи, найімовірніше, будуть… у бік збільшення", - зазначив він.

При цьому, на думку Медведчука, "владу не цікавить, де українці будуть шукати кошти, щоб платити за новими підвищеними тарифами".

"Український уряд стурбований лише одним ― як, не проводячи реформи, залучити якомога більше кредитів. А тому євроінтегратори з легкістю погоджуються виконувати абсурдні, невиправдано жорсткі вимоги, висунуті МВФ, прекрасно розуміючи, що всі труднощі та проблеми ляжуть на плечі пересічних громадян", - резюмував він. 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся