Медведчук розкритикував збільшення тарифів

Лідер "Українського вибору" Віктор Медведчук розкритикував збільшення тарифів і підвищення цін. Про це йдеться в його блозі.

"Те, що НБУ підтримує всі антисоціальні рішення Кабміну, не новина. Новиною стало те, що значне зростання тарифів на газ, гарячу воду та опалення, на думку заступника голови Нацбанку, не є підставою для підвищення рівня інфляції. Це як же треба розраховувати рівень інфляції, щоб зростання тарифів ЖКГ не мав на неї «істотного впливу?", - заявив Медведчук.

За його даними, експертне співтовариство вже давно звертало увагу на те, що "офіційні розрахунки рівня інфляції в Україні явно спрямовані на його заниження".

"Вже результати роботи Кабміну Яценюка показали, що не можна нескінченно замінювати відсутність ефективної діяльності черговими збільшеннями тарифів і підвищеннями цін. Не можна з року в рік наслідки власного непрофесіоналізму перекладати на плечі народу. Його терпіння не безкінечне…", - додав політик.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся