МЕА: Промзапаси нафти і нафтопродуктів в країнах ОЕСР в травні збільшилися на 15,4 млн бар

Четвер 12 липня 2012 12:59

Промислові запаси сирої нафти і нафтопродуктів в країнах ОЕСР в травні 2012 р. збільшилися в порівнянні з попереднім місяцем на 15,4 млн бар., повідомляється в доповіді Міжнародного енергетичного агентства (МЕА).

За підсумками травня 2012 р. промислові запаси нафти і нафтопродуктів в країнах ОЕСР офіційно склали 2,672 млрд бар., що приблизно на 25,1 млн бар. перевищило середньостатистичну норму останніх п'яти років.

До кінця травня 2012 р. промислові запаси сирої нафти і нафтопродуктів в країнах ОЕСР, виражені в днях споживання, відповідали 58,9 дня. Порівняно з квітнем даний показник знизився на 0,8 дня, однак при цьому на 1,4 дня перевищив середньостатистичний норматив останніх п'яти років.

За попередніми оцінками МЕА, в червні 2012 р. очікується скорочення запасів нафти і нафтопродуктів в країнах ОЕСР приблизно на 7,2 млн бар. Однак запаси залишаться приблизно на 2,3 млн бар. вище своєї статистичної норми останніх п'яти років, зазначається в доповіді МЕА.

Нагадаємо, за даними МЕА, нафтовидобуток країн ОПЕК в червні 2012 р. залишалася на рівні близько 31,8 млн бар./день.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся