МАУ змінить маршрути рейсів через закриття повітряного простору РФ для транзитних перельотів українських авіакомпаній

П'ятниця 08 серпня 2014 22:59
Авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" буде змушена змінити маршрути рейсів в результаті закриття повітряного простору Росії для транзитних перельотів українських авіакомпаній.

Авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" буде змушена змінити маршрути рейсів в результаті закриття повітряного простору Росії для транзитних перельотів українських авіакомпаній. Про це йдеться в повідомленні прес-служби МАУ.

"Односторонні дії Росії щодо обмеження польотів змушують МАУ істотно подовжувати траси, по яких повітряні судна прямують з України в східному напрямку. Це призведе до зростання операційних витрат на 15-20%, затримок рейсів, в результаті чого пасажири будуть відчувати суттєві незручності", - йдеться в повідомленні.

Згідно інформації, отриманої від Головного Центру Єдиної системи організації повітряного руху Російської Федерації, російські влади відмовляють МАУ в розгляді заявки на виконання рейсів з Києва до Казахстану, Грузії, Вірменії, Азербайджану через дозволені точки входу в повітряний простір РФ.

"МАУ інформує, що змушена виконувати рейси з подовженим маршрутами, і приносить вибачення своїм пасажирам і партнерам за незручності, що виникли з вини російської влади", - додали в прес-службі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся