Матч 22 туру УПЛ "Зірка" - "Олександрія" перенесли через снігопад

Матч 22 туру УПЛ "Зірка" - "Олександрія" перенесли через снігопад Фото: (fczirka.com.ua)

Поєдинок відбудеться 6 березня, час не змінився

Матч 22 туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) між "Зіркою" і "Олександрією" перенесений на вівторок, 6 березня, через несприятливі погодні умови. Про це повідомляється на сайті обох клубів.

Дирекція УПЛ ухвалила рішення про перенесення після прохання керівництва кропивницького клубу, в якому воно запевнило в неможливості проведення гри 3 березня, посилаючись на лист від місцевої ради та державної служби гідрометеорології. Час початку матчу не змінився - 14:00.

"Зірка" з 18 очками посідає десяте місце в турнірній таблиці чемпіонату України, "Олександрія" з 22 очками посідає восьме місце.

Матч 22 туру УПЛ "Зірка" - "Олександрія" перенесли через снігопадМатч 22 туру УПЛ "Зірка" - "Олександрія" перенесли через снігопадМатч 22 туру УПЛ "Зірка" - "Олександрія" перенесли через снігопадМатч 22 туру УПЛ "Зірка" - "Олександрія" перенесли через снігопадМатч 22 туру УПЛ "Зірка" - "Олександрія" перенесли через снігопадМатч 22 туру УПЛ "Зірка" - "Олександрія" перенесли через снігопадМатч 22 туру УПЛ "Зірка" - "Олександрія" перенесли через снігопадМатч 22 туру УПЛ "Зірка" - "Олександрія" перенесли через снігопад

Нагадаємо, 3 грудня 2017 року матч 18 туру чемпіонату України "Карпати" - "Олімпік" був перерваний через сильний снігопад. Команди зіграли тільки перший тайм (1:1), після чого арбітр Катерина Монзуль вирішила не відновлювати зустріч через негоду.

Другий тайм поєдинку був дограний 21 лютого 2018 року і завершився з рахунком 2:1 на користь львівян.