Масовані авіаудари в Алеппо: кількість загиблих зросла до 90 осіб

НовиниНадзвичайні події    24.09.2016 - 09:14
Фото: наслідки атаки по Алеппо
Фото: наслідки атаки по Алеппо

У ході авіаударів по Алеппо могли використовуватися запалювальні снаряди і касетні бомби

Щонайменше 90 осіб загинули внаслідок масованих авіаударів по сирійському місту Алеппо. За наявними даними, 30 загиблих - цивільні особи, серед них є діти, передає DW.

Зазначено, що в ході авіанальотів сирійської авіації, підтримуваної російськими силами, шкоди завдано будівлям, де розміщувалися служби з надзвичайних ситуацій. Крім цього, постраждали підземні притулки.

Місцевий волонтер Ібрагім аль-Хадж розповів, що цивільним ніде було сховатися від авіаатак. Більшість людей просто переховувалися у своїх домівках.

Сирійський уряд у своїй офіційній заяві напередодні попередив про плани початку сухопутного наступу на місто, порадивши мешканцям східної частини, яку контролюють повстанці, рятуватися втечею до західних кварталів, що перебувають під контролем сирійської армії.

За повідомленнями інформагенцій, які посилаються на свідчення місцевих, у ході авіаударів по Алеппо використовувалися запалювальні снаряди та касетні бомби.

За оцінками ООН, на підконтрольній повстанцям території перебувають щонайменше 250 тисяч цивільних.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в результаті авіаударів по сирійській провінції Алеппо загинули понад 70 людей та зруйновано щонайменше 40 будівель.

On Top