Мадрид не затвердив новий уряд Каталонії

Понеділок 21 травня 2018 15:20
Мадрид не затвердив новий уряд Каталонії
Фото: Жоакім Торра (facebook.com-JxCatalunya)

У Мадриді вважають провокацією включення до складу уряду політиків, які перебувають за гратами або втекли за кордон

Іспанський уряд в понеділок, 21 травня, визнав повноваження нового глави Каталонії Жоакіма Торра, однак не затвердив підібрану адміністрацію, що означає продовження прямого управління Каталонії з Мадрида. Про це повідомляє агентство Reuters.

Так, новий голова уряду Каталонії всупереч застереженням Мадрида, призначив міністрами двох політиків, які перебувають за гратами, і двох, які знаходяться за кордоном.

По суті, він спробував відновити складу регіонального уряду, створеного попереднім главою регіону Карлесом Пучдемоном, який зараз перебуває в Німеччині.

Торра 21 травня відвідав у в'язниці поблизу Мадрида Жорді Торулла і Жозепа Рулла, яких він включив до складу уряду. Крім того, він звернувся до суду з клопотанням про звільнення ув'язнених.

Відзначимо, що в Мадриді вважають включення до складу уряду політиків, які перебувають за гратами або втекли, свідомою провокацією.

Нагадаємо, Торра включив до складу женералитета політиків, які перебувають під арештом або втекли за кордон.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся