Львівська облрада передала Дніпропетровській обл. вертоліт для перевезення поранених

НовиниНадзвичайні події    19.03.2015 - 12:04

Львівська обласна рада за власною ініціативою передала Дніпропетровській області санітарний вертоліт КА-226 для забезпечення оперативної транспортування поранених бійців із зони АТО в лікарні області. Про це повідомив в. о. заступника голови облдержадміністрації Святослав Олійник під час робочої поїздки до Львова, передає РБК-Україна.

"Для швидкого транспортування бійців у лікарні в регіоні задіяна як авіація, так і цивільні засоби пересування, у тому числі приватні вертольоти, які надають нам бізнесмени. Ми приймаємо будь-яку допомогу. В даному випадку, Львівська обласна рада прийняла рішення передати нам вертоліт... Цей вертоліт буде працювати цілодобово для перевезення поранених", - сказав Олійник.

Він повідомив, що після завершення військових дій вертоліт буде повернуто назад у Львів.

"У нас вистачає вертольотів і всього іншого. Але просто зараз йде надмірне навантаження на наші лікарні - на доставку поранених бійців", - додав він.

За словами заступника губернатора, допомога прифронтовій Дніпропетровщині надають і інші регіони України. Зокрема, з Києва передані сучасні реанімобілі, приватні клініки надають необхідне медичне обладнання.

Нагадаємо, з моменту проведення АТО в лікарні Дніпропетровської області надійшло понад 4,8 тис. поранених бійців. Після надання першої та хірургічної допомоги частину поранених була спрямована в інші шпиталі, частина - на лікування за кордон.

Відомо, що 17 березня депутати Львівської обласної ради проголосували за передачу в спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області вертольота балансовою вартістю майже 36 млн грн. "За" таке рішення проголосувало 63 депутати.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top