Львівська міськрада домовилась про вивезення 900 тонн сміття в три міста області

П'ятниця 24 березня 2017 13:06
Львівська міськрада домовилась про вивезення 900 тонн сміття в три міста області
Фото: сміття у Львові

Договір не є довгостроковими

Львівська міська рада домовилась про вивезення 900 тонн сміття в три міста Львівської області. Про це повідомляє пресс-служба департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради.

"Сьогодні уклали угоди з трьома містами у Львівській області на поховання в цілому 900 тонн сміття. Ще 6 міст мають надати свої відповіді щодо співпраці завтра. На жаль, угоди не є довгостроковими, як цього просить місто Львів. Вдень проводиться орієнтовно 600 тонн сміття. Враховуючи перенагромадження, нам важливо співпрацю на значно більші обсяги захоронення ТПВ (тверді побутові відходи, - ред.)", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, вчора у Львівській ОДА повідомили, що з міста почали вивозити сміття на полігони твердих побутових відходів, які знаходяться у Львівській області.

Також повідомлялося, що станом на 23 березня у Львові очистили 39 переповнених сміттєвих майданчиків, однак в місті все ще залишається 380 переповнених контейнерів.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся